Setkání s paní ministryní školství Kateřinou Valachovou a s panem hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem

Hejtman Michal Hašek spolu s ministryní školství Kateřinou Valachovou v pátek 19. srpna 2016 přijali jihomoravského paraolympionika Kamila Vašíčka, který se kvalifikoval na letošní Paralympiádu v Riu ve hře boccia, a jeho tým. "Kamil je bojovník a bezva kluk, který to navzdory osudu nevzdal a díky své pevné vůli, podpoře svých blízkých, ale i Jihomoravského kraje, se mu letos od 1. září v Riu splní jeden sen. Popřáli jsme jemu i celému týmu s Kateřinou Valachovou štěstí a úspěch," řekl hejtman Hašek. Zdroj: www.kr-jihomoravsky.cz

Michal Hašek

"S paní ministryní školství Kateřinou Valachovou jsme dnes přijali jihomoravského paraolympionika Kamila Vašíčka,který se kvalifikoval na letošní Paralympiádu v Riu ve hře bocca,a jeho tým. Kamil je bojovník a bezva kluk,který to navzdory osudu nevzdal a díky své pevné vůli,podpoře svých blízkých,ale i Jihomoravského kraje,se mu letos od 1.září v Riu splní jeden sen. Popřáli jsme mu i celému týmu s Kateřinou Valachovou štěstí a úspěch,budeme moc držet palce tomuto symptickému Jihomoravákovi a věříme,že Vy také 👍👍"

Zdroj: www.facebook.com/michal.hasek.7?pnref=story

Kateřina Valachová

"Dnes jsem se setkala s Kamilem Vašíčkem, který bude na letošních paralympijských hrách v Riu v barvách České republiky soutěžit ve speciální disciplíně Boccia. Pojďme společně Kamilovi držet palce. Je to obrovský bojovník, který si zaslouží naši podporu!"

Zdroj: www.facebook.com/valachova.katka/?pnref=story

Děkujeme moc za pozvání a za veškerou pomoc a podporu. Moc si toho Vážíme!