Mistr České republiky v Boccie 2017 - Šestý titul celkem

Ve dnech 13 - 14. května 2017 se ve Sportovním areálu Purkyňova Brno konalo třetí kolo Národní soutěže prvoligových hráčů v Boccie, která je vypsaná pro sportovce čtyř zdravotních tříd BC1, BC2, BC3 a BC4. Hlavním pořadatelem byl Sportovní klub Kociánka Brno ve spolupráci s CESA VUT Brno, Centrem Kociánka a federací Spastic Handicap.

ImageDvoudenní turnaj se odehrával systémem každý s každým a toto třetí ligové kolo bylo závěrečné pro sezonu 2016/2017. Součtem všech získaných bodů za všechna 3 ligová kola se také určil Mistr České republiky pro rok 2017. A právě tím se pro rok 2017 stal dlouholetý člen ParaCENTRA Fenix Kamil Vašíček a získal tak již šestý titul Mistra ČR v Boccie.

Kamil: "Získat další titul Mistr ČR je pro mě velká událost. Obhajoba je vždy těžší, jelikož každý ze soupeřů mě chce stále porazit jako toho nejlepšího. Jsem rád, že jsem opět porazil i stávající reprezentanty pod vedením školených trenérů. Děkuji asistentkám a rodičům za pomoc na trenincích, Sportovnímu klubu Kociánka Brno za zařizování tělocvičny a závodů a také "fyzoušům" a přátelům v ParaCENTRU Fenix za fyzickou přípravu a fandění."