Přerušení reprezentace 2017

Vážení sponzoři, přátelé, fanoušci

Po delším rozmýšlení jsem se rozhodl, že pro rok 2017 nepodepíši reprezentační smlouvu a přeruším reprezentační "kariéru" v Boccie.

Image​​Důvodem jsou neustálé spory a neshody s koordinátorkou RTB během uplynulých měsíců od začátku roku a z toho plynoucí ztráta motivace. Nyní se proto nechci věnovat 100% přípravě na zahraniční reprezentační turnaje. Myslím, že i nově vzniklé, momentálně rozdílné názory na Bocciu by byly předmětem ne hladké spolupráce na turnajích. K mému rozhodnutí také přispělo i dění a některá fakta (ne od hráčů) na turnaji 1. ligy v Brně v březnu 2017.

Nyní budu dále pokračovat v lize jako ligový hráč. Budu se snažit dělat vyrovnaného soupeře pro kvalitní přípravu ostatních hráčů a zkvalitnit hru ligy, jako jsem to dělal až doposud. Pokud bude zájem o spolupráci někdy v dalším období a budu stále figurovat mezi nejlepšími hráči v ČR, nebráním se tomu, pokud budou budoucí aktuální podmínky vyhovující pro všechny strany a shodneme se.

Závěrem chci prozatím moc poděkovat všem sponzorům, přátelům a fanouškům za veškerou podporu, kterou nám věnovali. Děkuji Sportovnímu klubu Kociánka Brno, Jihomoravskému kraji a městu Brno za finanční podporu na většiny zahraničních turnajů, České federaci Spastic Handicap za zařizování zahraničních turnajů a za finanční přispění na letní přípravu před LPH v Riu a na některé zahraniční turnaje. Děkuji také paní ministryni školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřině Valachové za nabídku spolupráce pro vývoj Boccia míčků v ČR.

Všem reprezentantům přeji dále hodně úspěchů a hodně medailí z evropských a světových turnajů.

Děkuji za pochopení.
S pozdravem

Kamil Vašíček
31.3.2017