Poděkování za podporu pro paralympijský sport Boccia

Chci moc poděkovat všem, kteří se podíleli na celkové čtyřleté přípravě pro kvalifikaci na paralympiádu a to Jihomoravský kraj, město Brno, město Blansko, Nadace Čez. Dále poděkování patří České federace Spastic Handicap, Sportovní klub Kociánka Brno z.s., Centru KociánkaStřední škola technická a gastronomická Blansko, a všem sponzorům, kteří nás podpořili a podporují (viz. www.kamilvasicek.cz/pomohli-mi).

Děkuji moc také Pavlína Dv, Tom Dvořák a firmě Adagma za pořádání veškerých akcí související s finanční přípravou a PR propagace sportu Boccia (akce Blanenský Golem, BLANENSKÁ DESÍTKA, Půlmaraton Moravským krasem). Děkuji i Martin Valla a XDream Brno za Dance fitness charitativní maraton pro Kamila a kapele Jelen a všem přispěvatelům za podporu na Hithit a startovac. V neposlední řadě děkuji všem přátelům, fanouškům a ostatním, kteří nás podpořili a podporují.

Za mediální podporu děkuji České televizi, TV Nova, Prest media, rádiu United a Český rozhlas, Blanenský Deník, Blanenský Monitor, ZprávyExtra.cz. Děkuji moc! Vážím si veškeré Vaší podpory!

Image​​