Chcete mě podpořit??

Zahraniční závody, paralympiáda??

Stále sháním finance na osobní asistenci a zahraniční kvalifikační závody na paralympijský sport Boccia. Jedná se o paralympijskou hru Boccia (www.boccia.xf.cz), což je jediný sport pro těžce tělesně postižené, kterému se mohu díky osobní asistenci se svým postižením věnovat. Bocciu hraji od roku 2009 a je to pro mě jedna z mála možností pro začlenění se do kolektivu a možnost vykonávat alespoň nějakou jinou aktivitu než je rehabilitace a počítač.

Jak mě můžete podpořit??

  • Přispět můžete také přes Nadační fond Veronika, který sbírá finance na Kamilovy kvalifikační turnaje na paralympiádu. Číslo účtu: 228743425 / 0300, Variabilní symbol: 150701 Na požádání bude vystaven doklad o daru na dobročinné účely, což je odpočitatelná položka DPH.
  • Přispět libovolnou částkou ZA ODMĚNU převodem na konto Czech Sport Guru, kde mám založený profil a účet na podporu pomocí tlačítka PODPOŘTE MĚ.

Pro firemní dárce jsem z mé strany dále schopen poskytnout spolupráci za účelem propagace Vaší firmy formou reklamy na republikových i zahraničních turnajích nebo v běžném životě (nálepky, potisky, trička, články, atd.). 

Pokud se rozhodnete mě jakkoliv podpořit, můžete mě i kontaktovat. Případný i osobní kontakt je z mé strany také možný po případné předchozí domluvě.

Image

Dárek za podporu

​​Vyberte si balíček s odměnou na Czech Sport Guru a získejte suvenýr z paralympijského sportu.

Image

Každý, kdo mě podpoří na Czech Sport Guru získá dárek dle vybraného balíčku.