Blanenská desítka

"Kamil do Pekingu"

Image​​V neděli 14.9. si opět s Kamilem zaběhneme běžecký závod Blanenská desítka. Startovat mohou děti, dospělí i senioři, běh (či rychlejší chůze) bude přizpůsoben rychlostně i vzdálenostně každému z Vás. Akce se koná od 9:00 hod do 17:00 hod. Start dobrovolníků v tričkách ,,Kamil do Pekingu,, je v 15:00 hod. ​Trička s nápisem Kamil do Pekingu bude možné zakoupit na akci.​

  • Přispět můžete také přes Nadační fond Veronika, který sbírá finance na Kamilovy kvalifikační turnaje na paralympiádu. Číslo účtu: 228743425 / 0300, Variabilní symbol: 150701 Na požádání bude vystaven doklad o daru na dobročinné účely, což je odpočitatelná položka DPH.
  • Přispět libovolnou částkou ZA ODMĚNU převodem na konto Czech Sport Guru, kde mám založený profil a účet na podporu pomocí tlačítka PODPOŘTE MĚ.

Pro firemní dárce jsem z mé strany dále schopen poskytnout spolupráci za účelem propagace Vaší firmy formou reklamy na republikových i zahraničních turnajích nebo v běžném životě (nálepky, potisky, trička, články, atd.). 

Fotogalerie

Akce "Kamil do Pekingu" - Blanenská desítka